Конкурстар

Әңгімелесуге жіберілген үміткерлердің тізімі

20.01.2020 ж.
«Шемонаиха ауданының қаржы бөлімі» ММ басшысы, E-R-1 санаты бойынша бос лауазымға конкурсқа қатысу үшін әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі:
Косантаев Дархан Дауренбекович
21.01.2020 ж. сағат 15.00

06.11.2019 ж.  
«Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласы әкімінің аппараты» ММ қалалық инфрақұрылым бөлімінің басшысы, E-G-2 санаты бойынша бос лауазымға конкурсқа қатысу үшін әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі:
Бекетаева Гульнара Омиртаевна

07.11.2019 ж. сағат 10.00

24.10.2019 ж.
«Шемонаиха ауданы әкімінің аппараты» ММ ұйымдастыру-инспекторлық жұмыс, ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызмет көрсету бөлімінің бас инспекторы, Е-3 санаты бойынша < бос лауазымына конкурсқа қатысу үшін әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі:
Калиева Кулзипа Ахановна;
Кусманова Динара Карловна;
Рише Валентина Алексеевна.

25.10.2019 ж. сағат 11.30


14.10.2019 ж.

«Шемонаиха ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» ММ құрылыс, сәулет және қала құрылысы секторының меңгерушісі, E-R-3 санаты бойынша бос лауазымына конкурсқа қатысу үшін әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі:

Оразаев Казбек Ермекович;
Рише Валентина Алексеевна.

15.10.2019 ж. сағат 15.00

«Шемонаиха ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» ММ мемлекеттік сатып алу секторының меңгерушісі, E-R-3 санаты бойынша бос лауазымына конкурсқа қатысу үшін әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі:

Шаяхмет Қайрат Қалымжанұлы

15.10.2019 ж. сағат 15.30

«Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кенті әкімінің аппараты» ММ кенттік инфрақұрылым бөлімінің басшысы, E-G-2 санаты бойынша бос лауазымына конкурсқа қатысу үшін әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі:

Абюров Ринат Шакиротович

15.10.2019 ж. сағат 16.00

 

19.08.2019 г.

«Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кенті әкімінің аппараты» ММ әкімшілік бөлімінің басшысы, E-G-2 санаты бойынша бос лауазымына конкурсқа қатысу үшін әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі:
Тунгатарова Раушан Ануарбековна
20.08.2019 ж. сағат 15.00


08.08.2019 г.

«Шемонаиха ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы секторының меңгерушісі (негізгі қызметкердің әлеуметтік демалысы кезеңіне 2022 жылғы 06 ақпанға дейін), Е-R-3 санаты, бойынша бос лауазымына конкурсқа қатысу үшін әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі:

Елшібай Медет Маратұлы

09.08.2019 ж. сағат 10.00




11.04.2019 г.

«Шемонаиха ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» ММ басшысы,Е-R-1 санаты бойынша бос лауазымына конкурсқа қатысу үшін әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі:

Жаксалыков Аждар Ганаятович
Сайбель Анна Александровна

15.04.2019 ж. сағат 16.00

 

Мұрағат

 

 

Парақтар өзгертілді: 20-01-2020