VI шақырылған Шемонаиха аудандық мәслихаты

Депутаттар

Алтыншы шақырылған Шемонаиха аудандық мәслихаты депутаттарының Тізімі

Название и номер избирательного округа Фамилия, Имя, отчество Образование, специальность Место работы, занимаемая должность Партийность
1 № 1 Теміржол сайлау округі Бектұрсынов Жанат Қабиденұлы Жоғары, теміржол көлігінде тасымалдауды ұйымдастыру жөніндегі инженер «Қазақстан темір жолы-Жүк тасымалы» АҚ филиалы – «ЖТ Шығыс Қазақстан бөлімшесі», бастық «Нұр Отан партиясы» ҚБ
2 № 2 Островский сайлау округі Андронова
Галина Савельевна
Жоғары, тауартанушы «Звезда-7» ЖШС, директордың орынбасары  «Нұр Отан партиясы» ҚБ
3 № 3 Орталық сайлау округі Лонский
Виктор Иосифович
Жоғары, инженер «Восход» ш/қ,  басшының орынбасары  «Нұр Отан партиясы» ҚБ
4 № 4 Убинка сайлау округі Григорьева
Елена Николаевна
Жоғары, филолог «Литера LTD» ЖШС, директор  «Нұр Отан партиясы» ҚБ
5 № 5 Гагарин сайлау округі Яровикова
Анастасия Николаевна
Жоғары, қаржыгер  «Казкоммерц Банк» АҚ 10/19 ӨФ  операциялық бөлімшесі, бастық  «Нұр Отан партиясы» ҚБ
6 № 6 Горняк сайлау округі Абайдельдинов
Түсіпқан Мүсінұлы
Жоғары, дәрігер-хирург  «Шемонаиха орталық аудандық ауруханасы» КМҚК,  бас дәрігер  «Нұр Отан партиясы» ҚБ
7 № 7 Мектеп сайлау округі Геберт
Виктор Иванович
Жоғары, инженер ШҚ МХК Тау-кен металлургия салалық кәсіподақ одағы «Қазақ Кәсіподақ металл»  филиалы жұмысшыларының кәсіподақ ұйымының төрағасы  «Нұр Отан партиясы» ҚБ
8 № 8 Вавилон сайлау округі Жақұпбаева Эльмира Орынбайқызы
Орта- арнайы, қоюшы режиссер КМҚК «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» Сугатовка мәдениет үйінің аға мәдени ұйымдастырушысы  «Нұр Отан партиясы» ҚБ
9 № 9 Волчанка сайлау округі Сағандықов Болат Баймұқанұлы Жоғары, инженер  «Большереченское» ЖШС директор  «Нұр Отан партиясы» ҚБ
10 № 10 Выдриха сайлау округі Щепеткова
Наталья Анатольевна
Жоғары, менеджер «Выдрихинское» ЖШС  есепші  «Нұр Отан партиясы» ҚБ
11 № 11 Верх-Уба  сайлау округі Авдеев
Игорь Борисович
Жоғары, инженер Жеке кәсіпкер  «Нұр Отан партиясы» ҚБ
12 № 12 Зевакино сайлау округі Сизиков
Борис Сергеевич
Жоғары, агроном «Сизиков и К» ЖШС, директор  «Нұр Отан партиясы» ҚБ
13 № 13 Первомай сайлау округі Боровикова
Антонида Борисовна
Жоғары, инженер-экономист Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы  «Нұр Отан партиясы» ҚБ
14 № 14 Аумақтық сайлау округі Индык
Алексей Викторович
Жоғары, мұғалім, экономист ҚММ «Д.М.Қарбышев атындағы Первомай жалпы білім беру  мектеп- балабақшасы, мұғалім  «Нұр Отан партиясы» ҚБ

 

Шемонаиха ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары

Бектұрсынов Жанат Қабиденұлы - № 1 Теміржол сайлау округінен депутат
Орталығы: Шемонаиха қаласы, Урицкий көшесі, 5, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі «№ 4 жалпы білім беретін орта мектебі» КММ».
Шекаралары: 2-ші Западный көшесі, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлері; 2-ші Лермонтов көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері; 2-ші Совхозный көшесі, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12 үйлері; Автомобильный көшесі, 1, 1а, 1б, 3, 5, 5а, 6, 7, 8, 9 үйлері; Гребенщиков көшесі, 9, 12, 14, 17 үйлері; Заводской көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлері; Загородный көшесі, 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 9 үйлері; Западный көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 үйлері; Заслонов көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26 үйлері; Лермонтов көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлері; Панфилов көшесі,1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 үйлері;  Путейский көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61,  63, 65, 67 үйлері; Совхозный көшесі, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30 үйлері; Станционный көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68 үйлері; Транспортный көшесі, 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 20а, 22, 24, 26 үйлері; Юбилейный көшесі, 1, 1а, 1в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 үйлері; Урицкий көшесі, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44 үйлері; Калинин көшесі, 1а, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 27а, 29, 29а, 29б, 35, 37, 39, 41 үйлері; Строительный көшесі, 1, 2, 2а, 2в, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 23, 25, 27, 29, 31, 33 үйлері; Тимирязев көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13 үйлері; Щорс көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20 үйлері;  Чкалов көшесі, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92 үйлері; Тихий тұйық көшесі, 2а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18 үйлері; Деповской көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11 үйлері; Школьный көшесі, 1, 2, 2а, 4, 5, 7, 9, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а үйлері; Абай көшесі,1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57  үйлері; Бабушкин көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлері; Бауман көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлері; Вокзальный көшесі, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 138 үйлері; Гоголь көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері; Дальняя көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24 үйлері; Жамбыл көшесі, 3, 4, 5, 8, 10, 12 үйлері; Железнодорожный тұйық көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері; Лазо көшесі, 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35 үйлері; Нахимов көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлері; Первомайский көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36 үйлері; Убинский көшесі, 1, 2, 3а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81 үйлері; Вишневый көшесі, 21 үй.

Андронова Галина Савельевна - № 2 Островский сайлау округінен депутат
Орталығы: Шемонаиха қаласы, Чапаев көшесі, 40, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі «Н.А.Островский атындағы № 1 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы» КММ».
Шекаралары: Вокзальный көшесі, 129, 131, 133, 135, 135а, 136, 137, 137а, 138, 140, 141, 141а, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 181, 182, 183, 184, 185, 191, 193, 195, 197 үйлері; Зеленый тұйық көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлері; Горький көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26 үйлері; Мичурин көшесі, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22 үйлері; Набережный көшесі, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58 үйлері; Октябрьский тұйық көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20 үйлері; Павлов көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15 үйлері; Партизанский тұйық көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері; Пионерский көшесі, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41 үйлері; Повстанческая көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 51, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 103, 105, 107, 113, 115, 117 үйлері; С. Разин көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14 үйлері; Спортивный тұйық көшесі, 13, 16 үйлері; Фурманов көшесі, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96а, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 133, 135, 159, 161, 163 үйлері; Чапаев көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 123а, 125 үйлері; Чкалов көшесі, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132 үйлері; Б. Момышұлы көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 29, 30, 30а, 31, 32 үйлері; Бажов көшесі, 2, 4 үйлері; Гайдар көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері; Герцен көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29 үйлері; Л.Чайкина көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері; Северный көшесі, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59 үйлері; Суворов көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23 үйлері; Геологический көшесі, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері; Рабочий көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері; Шевченко көшесі, 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлері; Сопочный көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34 үйлері; Дачный көшесі, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 үйлері; Подгорный көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 үйлері; Кирпичный тұйық көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 28, 29, 29а, 29б, 30, 33, 35, 37, 47 үйлері; Солнечный көшесі, 1, 2, 2а, 2б, 5, 5б, 6, 6а, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 18, 20, 22 үйлері; Репин көшесі, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20 үйлері; Иртышский көшесі, 5, 7, 9, 11, 14, 16, 17, 18, 20, 23 үйлері; Фестивальный көшесі, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 49 үйлері; Экспедиционный көшесі, 1, 3, 5 үйлері; Пролетарский көшесі, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57 үйлері; Алма-Атинский көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16 үйлері; Горный көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 үйлері; Целинный көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11 үйлері; Гранитный тұйық көшесі, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері; Алмазный көшесі, 4 үй; Некрасов көшесі, 16, 22 үйлері; Казахстанский көшесі, 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96 үйлері; Вербицкий көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 80, 82 үйлері; Заречный көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері; Низкое местечко көшесі, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлері; Белинский көшесі, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15 үйлері; Красноармейский көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42 үйлері; Новый көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16 үйлері; Встречный тұйық көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 үйлері; Пугачев көшесі, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 үйлері; Декабристер көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46 үйлері; Новосельский көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері.
Шемонаиха ауданының ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.

Лонский Виктор Иосифович - № 3 Орталық сайлау округінен депутат
Орталығы: Шемонаиха қаласы, Астафьев көшесі, 36, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» ҚМҚК.
Шекаралары: Советский көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 38, 39а, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 146, 153, 169 үйлері; Повстанческий көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 134, 136, 138, 144 үйлері; Б. Момышұлы көшесі, 35, 36, 37, 39, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлері; Чехов көшесі, 3, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері; Некрасов көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері; Вокзальный көшесі, 201, 215, 217, 219, 221, 223, 223а, 227, 231, 231а, 233, 235, 237, 243 үйлері; Кооперативный көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлері; Крепп көшесі, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлері; Комсомольский көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 40б, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74 үйлері; Спортивный тұйық көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері; Коммунальный көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлері; Чкалов көшесі, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 148, 154, 156 үйлері; Бажов көшесі, 1, 3, 5, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 22, 24, 26, 28 үйлері; М. Горький көшесі, 21, 23, 25, 29, 30, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 47, 48, 49, 50, 52, 55, 57, 58 үйлері;  Якутский көшесі, 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 43 үйлері; Заливной тұйық көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері; Речной тұйық көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері; Астафьев көшесі, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 49, 49а, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 81, 82, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120 үйлері; Набережный көшесі, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81 үйлері; Паромный тұйық көшесі, 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16 үйлері; Красин көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері; Мирный тұйық көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері; Фестивальный көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері; Северный көшесі, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 үйлері; Геологический көшесі, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 15, 17 үйлері; Усвайский көшесі, 2, 3, 3а, 6, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 31, 38, 40, 42, 44, 46, 109б, 112 үйлері; 8 Март көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 үйлері; Пролетарский көшесі, 1, 6, 8, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлері; Алтайский көшесі, 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109 үйлері; Крылов көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94 үйлері; Молодежный көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30 үйлері; Коммунаров көшесі, 3, 5, 7 үйлері; Ушанов көшесі, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 90 үйлері; Набережный көшесі, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111, 113, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 139а, 139б, 141, 141а, 143 үйлері; Матросов көшесі, 2, 3, 8, 9, 10, 11, 13 үйлері; Острый тұйық көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18 үйлері; Угловой тұйық көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23 үйлері; Береговой тұйық көшесі, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлері; Березовский тұйық көшесі, 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29 үйлері; Достоевский көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлері; Украинский көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 28 үйлері; Вокзальный көшесі, 188, 190, 192, 194, 200, 202, 206, 213, 214, 247 үйлері; М.Горький көшесі, 17а, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 72, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 88, 90, 91, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118 үйлері; Чкалов көшесі, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 108, 115, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 148, 149, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 163а, 165, 165а, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 186, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 220а, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 234а, 236, 236а, 240, 242 үйлері; Луговой көшесі, 6, 7, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 40 үйлері; Молодежный көшесі, 32 үй; №4 шағын аудан, 4, 10, 12 үйлері.

Григорьева Елена Николаевна- № 4 Убинка сайлау округінен депутат
Орталығы: Шемонаиха қаласы, Аврора көшесі, 2, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі «№ 5 жалпы білім беретін орта мектебі» КММ».
Шекаралары: микрорайон № 3, үйлері 15, 17;  Гагарин көшесі, 17, 19 үйлері; Жуков көшесі, 14, 14а, 21, 22, 41 үйлері; Вокзальный көшесі, 225, 239 үйлері; Достоевский көшесі, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 66б, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 135а, 137 үйлері; Интернациональный көшесі, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62 үйлері; Украинский көшесі, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100 үйлері; Ломоносова көшесі, 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 79 үйлері; Колхозный тұйық көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19 үйлері; Степной тұйық көшесі, 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11 үйлері; Восточный тұйық көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 22в, 26 үйлері; С.Чекалин тұйық көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 үйлері; Родниковый көшесі, 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26 үйлері; Полевой көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 16, 18, 18а, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36 үйлері; Дружба көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 үйлері;  Грейдерный көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,  20 үйлері; Новаторов көшесі, 5, 6, 7, 7а, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38 үйлері; Жуков көшесі, 42, 42а, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 71, 73, 75, 76, 77, 80, 84, 85, 87, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105 үйлері; Металлургтер көшесі,  2, 5, 6, 7, 9, 10, 10а, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 44, 45, 46, 48, 49, 50 үйлері;  Цветочный көшесі, 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 15 үйлері; Пушкин көшесі, 5, 7, 9, 10, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 41, 43, 45 үйлері; Дзержинский көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 31, 36 үйлері; Островский көшесі, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11а, 15, 17, 17а, 19, 37а үйлері; Гагарин көшесі, 4, 6, 8, 12, 18, 23, 64 үйлері;  Рокоссовский көшесі, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 17, 19, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 42, 56 үйлері; Свободный тұйық көшесі, 2, 4, 6, 8, 10 үйлері; Аврора көшесі, 1, 7, 9 үйлері; Севастопольский көшесі, 5, 7, 9, 20 үйлері; Б.Момышұлы көшесі, 54, 55, 56, 58, 61, 63, 65, 67, 69, 71 үйлері.

Яровикова Анастасия Николаевна - № 5 Гагарин сайлау округінен депутат
Орталығы: Шемонаиха қаласы, Жуков көшесі, 4, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі «Ю.А.Гагарин атындағы № 3 жалпы білім беретін орта мектебі» КММ».
Шекаралары: 3-ші шағын аудан, 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30 үйлері; Гагарин көшесі, 9 үй; 1-ші шағын аудан, 38, 42 үйлері.

Абайдельдинов Түсіпқан Мүсінұлы - № 6 Горняк сайлау округінен депутат
Орталығы: Усть-Таловка кенті, Школьный көшесі, 1, «Шемонаиха ауданы мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Усть-Таловка кентінің «Горняк» клубы» КМҚК.
Шекаралары: Вокзальный көшесі, 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 25б, 27, 27а, 29, 29а, 31, үйлері; Астафьев көшесі, 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16/1, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44д, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 104 үйлері; Мирный тұйық көшесі, 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері; Музыкальный тұйық көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлері; Гагарин көшесі, 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 45, 45а, 46, 46а, 47, 47а, 48, 48а, 50, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107 үйлері; Первомайский көшесі, 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 14а, 16, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 26а үйлері; Комаров көшесі, 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 29 үйлері; Степной көшесі, 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 44а үйлері; Целинный көшесі, 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45 үйлері; Полевой көшесі, 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 үйлері; Новаторов көшесі, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлері; Набережный көшесі, 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34б, 35, 35а, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 64 үйлері; Школьный көшесі, 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 53а, 53б, 54, 55, 56, 57, 58, 59 үйлері; Ш. Уәлиханов көшесі, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлері; Гребенщиков көшесі, 1-12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22 үйлері.
Заречное ауылы, Половинка ауылы, Березовка ауылы.

Геберт Виктор Иванович - № 7 Мектеп сайлау округінен депутат
Орталығы: Усть-Таловка кенті, Школьный көшесі, 3, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі «И.М. Астафьев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп – гимназиясы» КММ.
Шекаралары: Советский көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 8а, 9, 10а, 11, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38 үйлері; Комсомольский көшесі, 1, 3, 3а, 4а, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 21а үйлері; Путейский көшесі, 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 32, 36а үйлері; 19-ші Подстанция көшесі, 1, 2, 3, 6, 8 үйлері; Заводской көшесі, 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10в, 11, 12 үйлері; Пролетарский көшесі, 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22а, 23, 24 үйлері; Шахтерский көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11а, 12, 14, 14а, 15, 17 үйлері; Рабочий көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а үйлері.

Жақұпбаева Эльмира Орынбайқызы - № 8 Вавилон сайлау округінен депутат
Орталығы: Камышинка ауылы, Советский көшесі, 28, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» КМҚК.
Шекаралары: Камышинка ауылы, Пруггерово ауылы, Сугатовка ауылы, Октябрьское ауылы, Садовое ауылы, Луговое ауылы.

Сағандықов Болат Баймұқанұлы - № 9 Волчанка сайлау округінен депутат
Орталығы: Волчанка ауылы, Победа көшесі, 10, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» КМҚК.
Шекаралары: Волчанка ауылы, Крюковка ауылы, Беревозка ауылы, Моисеевка қонысы, Трехгорное қонысы, Кандыковка ауылы, Красная Шемонаиха ауылы, Қазақстан разъезды, Белый-Камень ауылы, Медведка ауылы, Кенюхово ауылы, Горкуново ауылы.

Щепеткова Наталья Анатольевна - № 10 Выдриха сайлау округінен депутат
Орталығы: Выдриха ауылы, Центральный көшесі, 67, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» КМҚК.
Шекаралары: Выдриха ауылы, Межовка ауылы, Рулиха ауылы, Михайловка ауылы, Рулиха станциясы.

Авдеев Игорь Борисович - № 11 Верх-Уба сайлау округінен депутат
Орталығы: Верх-Уба ауылы, Мир көшесі, 2а, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» КМҚК.
Шекаралары: Верх-Уба ауылы, Зауба қонысы, Большая Речка ауылы.

Сизиков Борис Сергеевич - № 12 Зевакино сайлау округінен депутат
Орталығы: Зевакино ауылы, Ленин көшесі, 72, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі «Жалпы білім беретін орта мектеп-балабақша Зевакино кешені» КММ.
Шекаралары: Зевакино ауылы, Убинка ауылы, Рассыпное ауылы.

Боровикова Антонида Борисовна - № 13 Первомай сайлау округінен депутат
Орталығы: Первомайский кенті, Металлургтер көшесі, 5, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі «Д.М.Карбышев атындағы Первомай «Жалпы білім беретін орта мектеп-балабақша» кешені» КММ».
Шекаралары: Первомай кенті, Дзержинский көшесі, 1, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 28, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 54, 56, 60, 62, 66 үйлері; Жуков көшесі, 4, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 20, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 49, 51, 53 үйлері; Королев көшесі, 2, 2а, 3, 6, 8а, 16, 19, 19а үйлері; Маресьев көшесі, 1/9, 9, 9/1, 11, 12, 16 үйлері; Матросов көшесі, 1, 4, 6, 7, 7а, 8, 12, 14, 15, 15а, 20, 21, 22, 24, 28 үйлері; Металлургтер көшесі, 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/8, 1/9, 1/10, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/10, 2/11, 2/12, 2/21, 2в, 3, 10, 14, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33 үйлері; Р. Зорге көшесі, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 17, 19, 21, 22 үйлері; Суворов көшесі, 2, 3а, 4, 5а, 7, 7/1, 12, 18, 20, 22 үйлері; Тохтаров көшесі, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 11, 12, 12а, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 26, 33 үйлері; Карбышев көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлері; Горький көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16 үйлері; Юбилейная көшесі, 77, 79, 81, 83 үйлері; Машиностроителей көшесі, 1а, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9 үйлері; Маяковский көшесі, 1, 1а, 2, 2/1, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 9б, 10, 11, 11а, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16а, 17, 17а, 18а, 19, 19а, 21, 23, 25, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлері; Новая көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, үйлері; 8 Марта көшесі 1, 1а, 2, 3, 3-1, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 16б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 40 үйлері; Аэропортовский көшесі, 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34 үйлері; Дачный көшесі, 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлері; Юбилейный көшесі, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлері; Цветочный көшесі, 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2б, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 37, 39 үйлері; Больничный көшесі, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлері; Клубный көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері; Коммунальный көшесі, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 24б, 26а, 28, 30, 36 үйлері; Степной көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлері; Строительный көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21 үйлері; Центральный көшесі, 1, 2, 2а, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 29а, 30, 31, 31а, 33, 33а, 35, 35а үйлері; Школьный көшесі, 4, 5, 13 үйлері; Октябрьский көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20 үйлері; Пождепо көшесі, 2 үй; Речной көшесі 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16 үйлері; Ауэзов көшесі, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17 үйлері.
Фестивальный станциясы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері;

Индык Алексей Викторович - № 14 Аумақтық сайлау округінен депутат
Орталығы: Первомайский кенті, Металлургтер көшесі, 1а, Шығыс Қазақстан облысы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының «Первомай қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемесі» КММ.
Шекаралары: Зеленый көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлері; Иртышский көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34 үйлері; Садовый көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері; Санитарный көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33 үйлері; Первомайский көшесі, 1, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19 үйлері; Жамбыл көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлері; Заводской көшесі, 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлері; Металлургтер көшесі, 1а үй; Самохин көшесі, 1, 1/1, 1/4 1/5, 1/6, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 4, 6, 8, 9, 11, 14, 18, 21, 22, 24, 26, 27 үйлері; Базарный көшесі, 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлері; Высоцкий көшесі, 1, 4, 5, 6 үйлері; Полевой көшесі, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 16, 19, 21, 29, 31, 31а, 34, 35, 36, 51, 53 үйлері; Солнечный көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59 үйлері; Восточный көшесі, 1, 1а, 1б, 2, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 үйлері; Целинный көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42 үйлері; Юбилейный көшесі, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 78, 80, 82, 84, 86 үйлері; Новая көшесі 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,12,14,16,18,20,22 үйлері; Абай көшесі 1,2,4,5,6,7,8,9а,10,11, 12,14, 15,16,17,18,19,20,21,22,24 үйлері; Молодежный көшесі 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15, 16,18,20 үйлері; Больничный көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлері; Мостовой көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері; Украинский көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7 үйлері; Целинный көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 үйлері; Кооперативный көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері; Иртышский көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; Белокаменный көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері.
Ново-Ильинка ауылы, Коневка ауылы.

Шемонаиха аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы

VI шақырылған Шемонаиха аудандық мәслихаты депутаттарымен
сайлаушыларды қабылдаудың 2017 жылға арналған
кестесі

Депутаттың Т.А.Ә. Сайлау округі Қабылдау уақыты Қабылдайтын жері, телефоны
1. Бектұрсынов Жанат Қабиденұлы № 1 Теміржол  сайлау округі Айдың бірінші сәрсенбісі
сағ.09.00-ден 12.00-ге дейін
сағ.15.00-ден 18.00-ге дейін
Шемонаиха қ, Панфилова көшесі, 12 үй, «Қазақстан темір жолы-Жүк тасымалы» АҚ филиалы – «ЖТ Шығыс Қазақстан бөлімшесі»
т. 5-22-00
2. Андронова
Галина Савельевна
№ 2 Островский сайлау округі Айдың әр сәрсенбісі
сағ.14.00-ден 16.00-ге дейін
Шемонаиха қ, орталық базарының әкімшілігі
т.3-00-62
3. Лонский
Виктор Иосифович
№ 3 Орталық сайлау округі Айдың  соңғы дүйсенбісі
сағ.12.00-ден 13.00-ге дейін
Шемонаиха қ, «Нұр Отан партиясы» ҚБ аудандық филиалы
т.3-20-07
4. Григорьева
Елена Николаевна
№ 4 Убинский сайлау округі Айдың  екінші сәрсенбісі
сағ.15.00-ден 17.00-ге дейін
Шемонаиха қ, Чапаев к. 46, «ЛЗ-Сегодня» газеті редакциясының кеңсесі
т.9-16-07
5.  Яровикова
Анастасия Николаевна
№5 Гагарин сайлау округі Айдың бірінші бейсенбісі
сағ.14.00-ден 15.00-ге дейін
Шемонаиха қ, Гагарин атындағы № 3 ОМ
т.3-25-92 (қажет болған жағдайда кез келген уақытта  «Казкоммерцбанк» АҚ ғимаратында қабылдайды, т.3-33-05)
6.  Абайдельдинов
Түсіпқан Мүсінұлы
№6 Горняцкий сайлау округі Айдың бірінші сәрсенбісі
сағ.17.00-ден 18.00-ге дейін
Усть-Таловка к., ауылдық учаскелік аурухана, бас дәрігер кабинеті, т.3-66-27
(қажет болған жағдайда  кез келген уақытта «Шемонаиха ауданының ОАА» КМҚК қабылдайды,   т. 3-06-35)
7. Геберт
Виктор Иванович
№7 Мектеп сайлау округі Айдың бірінші сейсенбісі
сағ.15.00-ден 16.00-ге дейін
Усть-Таловка к., Советская көшесі 5, ШҚ МХК жұмысшыларының кәсіподақ ұйымы
т.5-50-11, 3-63-24
8. Жақұпбаева Эльмира Орынбайқызы №8 Вавилон сайлау округі Айдың бірінші сәрсенбісі
сағ.14.00-ден 15.00-ге дейін
Камышинка а., әкімдік т.7-35-81
Айдың бірінші сәрсенбісі
сағ.10.00-ден 11.00-ге дейін
Пруггерово а., мектеп т.7-31-97
Айдың бірінші бейсенбісі
сағ.10.00-ден 11.00-ге дейін
Октябрьский а., әкімдік т.7-81-18
Айдың бірінші бейсенбісі
сағ.11.00-ден 12.00-ге дейін
Сугатовка а., ауылдық мәдениет үйі,
т.7-31-60
Тоқсанның соңғы сейсенбісі (наурыз, маусым, қыркүйек, желтоқсан)
сағ.10.00-ден 11.00-ге дейін
Луговое а., мектеп
т.7-81-39

 

9. Сағандыков Болат Баймұқанұлы № 9 Волчанский сайлау округі Айдың соңғы сәрсенбісі
сағ.10.00-ден 11.00-ге дейін
Волчанка а., әкімдік,
т.7-83-41
Айдың соңғы сәрсенбісі
сағ.16.00-ден 17.00-ге дейін
Красная Шемонаиха а., әкімдік
т.9-22-28
10. Щепеткова
Наталья Анатольевна
№ 10 Выдриха сайлау округі Айдың бірінші жұмасы
сағ.17.00-ден 18.00 – ге дейін
Выдриха а., әкімдік
т.7-41-17
Айдың бірінші  сәрсенбісі
сағ.17.00-ден 18.00 – ге дейін
Рулиха а., әкімдік
т.7-73-45
11. Авдеев
Игорь Борисович
№ 11 Верх- Уба сайлау округі Айдың соңғы сейсенбісі
сағ. 10.00-ден  11.00 – ге дейін
Верх – Уба а., әкімдік
т. 6-11-84
Тоқсанның соңғы бейсенбісі (наурыз, маусым, қыркүйек, желтоқсан)
сағ.14.00-ден 15.00-ге дейін
Большая Речка а.,мектеп
т.7-55-81
12. Сизиков
Борис Сергеевич
№ 12 Зевакин сайлау округі Айдың бірінші бейсенбісі
сағ. 9.00-ден  10.00 – ге дейін
Убинка а., әкімдік
т.7-63-47
Айдың бірінші жұмасы
сағ.9.00-ден 10.00 – ге дейін
Рассыпное а.,әкімдік
т.7-73-45
Күн сайын
сағ.8.00-ден 10.00 – ге дейін
Зевакин а., «Сизиков» ЖШС кеңсесі
т.7-61-42
13. Боровикова
Антонида Борисовна
№13 Первомайский сайлау округі Айдың әр дүйсенбісі
сағ. 16.00-ден  17.00 – ге дейін
Шемонаиха қ., аудандық мәслихаты, Советская к-сі,59 
т.3-11-41 (қажет болған жағдайда  кез келген уақытта қабылдайды)
Айдың бірінші сәрсенбісі
сағ. 10.00-ден  12.00 – ге дейін
Первомайский к, әкімдік
т.3-98-05
14. Индык
Алексей Викторович
№14 Аумақтық сайлау округі Айдың соңғы сәрсенбісі
сағ. 09.00-ден  10.00 – ге дейін
Первомайский к., әкімдік
т.3-98-05
Айдың соңғы сәрсенбісі
сағ. 13.00-ден  14.00 – ге дейін
Барашки а., мектеп,
т.7-54-19
Әр тоқсанның соңғы сәрсенбісі
(наурыз, маусым, қыркүйек, желтоқсан)
сағ.10.00-ден 11.00-ге дейін
Коневка а., мектеп,
т.3-58-75
Айдың бірінші сәрсенбісі
сағ. 14.00-ден  15.00 – ге дейін
Ново-Ильинка а., мектеп
т. 3-96-25

 

 

Парақтар өзгертілді: 02-06-2017